ROT’un ürün gamı nedir?

Ofislerde kullanılan, hızlı tüketim sarf malzemeleri ana ürün çeşidimizi oluşturacak olup gelişen ihtiyaçlara göre çeşitlilik arttırılacaktır.

ROT‘un çalışma şekli nedir?

Şirketimiz, B2b sistemiyle çalışacaktır. Bayilerimiz üyelik işlemlerinin akabinde kendilerine verilecek özel B2b şifresi ile sisteme giriş sağlayacak, istenen ürünler, ödeme ve nakliye tercihleri seçilerek siparişler oluşturulacak, oluşturulan bu siparişler hızlıca sevk edilecektir.

ROT kimler ile çalışmayacak?

  • ROT ulusal veya yerel hiçbir zincir market ile çalışmayacaktır.
  • ROT  hiçbir büyük veya küçük özel-devlet kurumları ile direkt temas  halinde olmayacaktır. ROT’ a kurumlardan direkt talep gelmesi durumunda söz konusu ihale veya talepler bölgedeki ilgili ROT Bayisine yönlendirilecektir.
  • ROT’ un birinci felsefesi Bayi kanalını korumak ve Bayilerinin iş hacmini yükseltmektir.

ROT ekonomik fiyatları nasıl oluşturuyor?

  • Şirketimiz efektif olarak çalışan, işini iyi bilen tecrübeli asgari kişi sayısıyla çalışmakta olup şirket genel giderlerini mümkün olduğunca en düşük seviyelerde tutmaktadır.
  • Aracısız, direk çalışma, ürün fiyatları üzerindeki ek yükleri azaltmaktadır.
  • Yurt genelinde, değişen bölge ve şehirlerarası mesafeler nedeniyle, Bayilerimize daha kazançlı ticari ortamlar oluşturmak ve bölgesel avantajlarını sürdürebilmeleri amacıyla sistemde nakliye hariç fiyatlar verilmektedir. Eğer Bayilerimizin tercihi nakliye dahil fiyatlardan faydalanmak olacak ise sistemden bu hizmet de alınabilecektir.
  • Fiyatlarımız Bayilerimizin satın alma gücünü kullanma durumuna göre peşin fiyatlara göre uyarlanmıştır. Ayrıca farklı Banka kredi kartlarına taksitlendirme komisyonları sistemde anında görülebilecek ve fiyat oluşumları da değerlendirmeye sunulacak, Bayilerimizden tercihlerini buna göre yapması istenecektir.

ROT’dan nasıl sipariş verilir?

lk önce ROT ile tanışıp, B2b şifrenizi almanız gerekmektedir. Bunun için; B2b sayfamızda Bayilik Başvurusu kısmına giriş yaparak, Bayilik sözleşmesi için talep edilen bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız ve üyelik işleminizi sistem üzerinden tamamlamanız beklenecektir. Akabinde üyeliğinizin kabul yazısı ve üyelik kullanıcı adı ve şifreniz tarafınıza mail ile bildirimi yapılacaktır. Ayrıca tarafınıza mail ile gönderilecek Bayilik sözleşmesinin de kaşelenip, imzalanmasının ve tarafımıza orijinalinin kargo ile gönderilmesinden sonra işlemler tamamlanacaktır. Üyelik işlemlerinizin bitip şifrenizi aldıktan sonra; ROT’un Bayisi olarak B2b sayfamızdan, mevcut tüm ürünleri, ödeme şekli ve nakliye şekli seçilerek sipariş edilmesi yeterli olacaktır. Siparişler tarafımızdan en kısa sürede ve özenle hazırlanarak, nakliye tercihine göre hızla Bayisine sevk edilecektir.

ROT Bayilerini nasıl koruyacak

ROT müşteri, bölge, adet ve kurum ayırt etmeden Bayisi olan herkese aynı fiyatları uygulayarak, tüm Bayileri arasında herhangi bir fiyat ayrımı oluşmasına izin vermeyecek şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir.

B2b sitemizdeki listelenen fiyatlar anlık bazda değişim gösterebilir, bu sebeple Bayilerimizden sürekli sitemizi ve fiyatları kontrol etmesi beklenmektedir. Ayrıca tarafımızdan anlık olarak yapılacak kampanyalarımız Direct Mailing ile ve/veya WhatsApp Business numaramızdan Kıymetli Bayilerimize bildirimlerde bulunulacaktır, bu sebeple Bayilerimizin maillerini sık sık kontrol etmesi ve 0 539 778 91 99 WhatssApp numaramızı telefonlarına kayıt etmeleri faydalı olacaktır. 

ROT, kurallar değişiyor